Nauczyciele

mgr     Brajner Maria     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Brzezińska Beata     /wychowanie fizyczne/

ks. mgr Chwastek Dariusz   /religia/

mgr     Ciechanowska Kamila  /zajęcia techniczne, artystyczne, technika, j. angielski/

mgr     Czeczótka Ilona     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Danel Maria     /kierownik świetlicy/

mgr     Dobrzycka Maria     /matematyka/

mgr     Dudek Teresa     /matematyka/

mgr     Dudek Krzysztof     /wychowanie fizyczne/

mgr     Dyrek Magdalena  /matematyka/

mgr     Fiejtek Joanna     /j. angielski/

mgr     Frys Joanna     /edukacja wczesnoszkolna, j. niemiecki, świetlica/

mgr     Garncarz Mariola     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Gawlik Zofia     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Hejmej Tadeusz    /historia, WOS, EDB/

mgr     Jurowicz-Filipek Lidia     /j. niemiecki/

mgr     Jurowicz Kinga    /zajęcia techniczne, artystyczne, muzyka, plastyka/

mgr     Juszkiewicz Jolanta     /edukacja wczesnoszkolna, matematyka/

mgr     Kędroń Marta     /religia, edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Kindlik Piotr     /wychowanie fizyczne/

mgr     Knapik Joanna     /j. angielski/

mgr     Kolba Sabina     /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

mgr     Kot Beata   /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

mgr     Kozieł Dorota     /j. polski/

mgr     Król Katarzyna     /fizyka/

mgr     Król Stanisław  /historia, WOS, informatyka/

mgr     Kurczab Katarzyna  /przyroda, chemia/

mgr     Mamak Dorota     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Michalik Czesława     /j. polski/

mgr     Michalik Magdalena  /j. angielski/

s. mgr Młynarczyk Monika  /religia/

mgr     Młynarczyk-Łydko Elżbieta     /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

mgr     Mordarska-Sukiennik Anna     /wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna/

mgr     Mrozek Anna     /matematyka/

mgr     Mruk Beata     /matematyka, świetlica/

mgr     Noworolnik Angelika  /wychowanie przedszkolne/

mgr     Ociepka Aneta     /biblioteka/

mgr     Ociepka Dariusz     /informatyka, zaj. komputerowe/

mgr     Ociepka Katarzyna     /geografia, przyroda/

mgr     Ociepka Małgorzata     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr      Odziomek Justyna     /wychowanie przedszkolne/

mgr     Olczyk Tomasz     /wychowanie fizyczne/

mgr     Oleksy Justyna     /biologia, przyroda, chemia, WDŻ/

mgr     Olesiak Agnieszka     /wychowanie fizyczne/

mgr     Orszulak Dorota  /świetlica/

mgr     Pajor Regina     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Piotrowska Urszula    /biblioteka/

mgr     Ptaszek Ewa     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Romaniuk Beata     /j. polski, informatyka, zaj. komputerowe/

mgr     Sewielska-Janczy Agata     /pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający/

mgr     Smoleń Ewa     /edukacja wczesnoszkolna/

mgr     Sochacka Marta     /j. polski/

s. mgr  Sokołowska Teresa  /religia/

mgr     Stach Katarzyna     /j. angielski/

mgr     Stanisz Małgorzata   /j. polski/

mgr     Stryczek Bożena     /biologia, przyroda/

mgr     Stryczek Alina        /j. angielski, j. niemiecki/

mgr     Ślazyk Natalia   /nauczyciel wspomagający/

ks. mgr Śmigacz  Maciej   /religia/

mgr     Tabor Justyna  /wychowanie przedszkolne, świetlica/

mgr     Trynka Agnieszka     /nauczyciel wspomagający, przyroda/

mgr     Twaróg Barbara     /świetlica/

mgr     Twaróg Łukasz   /plastyka, informatyka, zaj. komputerowe, WDŻ,

                                         zajęcia techniczne, artystyczne/

mgr     Wąs Zofia     /matematyka/

mgr     Węglowska-Golonka Joanna     /j. polski/

mgr     Wiśniowska Barbara     /biblioteka/

mgr     Włodarczyk Krystyna   /pedagog specjalny/

mgr     Włodarczyk Jacek     /wychowanie fizyczne/

mgr     Wójcik Katarzyna   /j. angielski/

mgr     Wójtowicz Wiesław     /wychowanie fizyczne/

mgr     Zaczyńska-Motyka Katarzyna     /j. angielski/

mgr     Zimowski Witold  /historia, WOS/

mgr     Zoń Bożena     /edukacja wczesnoszkolna/