Adres
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3
im. ks. płk. Józefa Jońca w Limanowej

ul. Stanisława Jordana 3
34-600 Limanowa
Telefon: (18) 337 14 01
Fax: (18) 3379 282
(18) 3379 281 kadry
(18) 3379 284 księgowość
(18) 3379 285 pokój nauczycielski
(18) 3379 286 świetlica
(18) 3379 287 higienistka
(18) 3379 288 pedagog
(18) 3379 289 logopeda
(18) 3379 290 hala sportowa
(18) 3379 291 klasa „0” w budynku przedszkola
E-mail: sekretariat@zss3limanowa.alte.pl

Zobacz mapę »

Nauczyciele

mgr     Brajner Maria     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Brzezińska Beata     /wychowanie fizyczne/

ks. mgr Sylwester Brzeźny  /religia/

mgr     Czeczótka Ilona     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Danel Maria     /kierownik świetlicy/

mgr     Dobrzycka Maria     /matematyka/

mgr     Dudek Teresa     /matematyka/

mgr     Dudek Krzysztof     /wychowanie fizyczne/

mgr     Dyrek Magdalena /matematyka/

mgr     Fiejtek Joanna     /j. angielski/

mgr     Frys Joanna     /j. niemiecki/

mgr     Garncarz Mariola     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Gawlik Zofia     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Grosicka Irena     /nauczanie zintegrowane/

mgr    Hejmej Tadeusz    /historia, wiedza o społeczeństwie/

mgr     Jurowicz-Filipek Lidia     niemiecki/

mgr     Juszkiewicz Jolanta     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Jurowicz Kinga /muzyka/

mgr     Kędroń Marta     /religia/

mgr     Kindlik Piotr     /wychowanie fizyczne/

mgr     Knapik Joanna     /j. angielski/

mgr     Kolba Sabina     /nauczanie indywidualne/

mgr     Kot Beata /pomoc nauczyciela/

mgr     Kozieł Dorota     /j. polski/

mgr     Król Katarzyna     /fizyka/

mgr     Król Stanisław  /historia, wiedza o społeczeństwie/

mgr     Kurczab Katarzyna /chemia/

mgr     Lach Irena     /świetlica/

mgr     Mamak Dorota     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Michalik Czesława     /j. polski/

ks. mgr Miziński Bartosz  /religia/

s. mgr Młynarczyk Monika /religia/

mgr     Młynarczyk-Łydko Elżbieta     /nauczanie indywidualne/

mgr     Mordarska-Sukiennik Anna     /wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjne/

mgr      Mrozek Anna     /matematyka/

mgr     Mruk Beata     /matematyka/

mgr Noworolnik Angelika /świetlica/

mgr     Ociepka Aneta     /biblioteka/

mgr     Ociepka Dariusz     /informatyka, zaj. komputerowe/

mgr     Ociepka Katarzyna     /geografia/

mgr     Ociepka Małgorzata     /nauczanie zintegrowane/

mgr      Odziomek Justyna     /klasy "0"/

mgr     Olczyk Tomasz     /wychowanie fizyczne/

mgr     Oleksy Justyna     /biologia, przyroda/

mgr     Olesiak Agnieszka     /wychowanie fizyczne/

mgr     Orszulak Dorota /świetlica/

mgr     Pajor Regina     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Piotrowska Urszula    /biblioteka/

mgr     Ptaszek Ewa     /nauczanie zintegrowane/

mgr    Raczek Kamila /j. angielski, zajęcia techniczne i artystyczne/

mgr     Romaniuk Beata     /j. polski, zaj. komputerowe/

mgr     Sewielska-Janczy Agata     /nauczanie indywidualne/

mgr     Smoleń Ewa     /nauczanie zintegrowane/

mgr     Sochacka Marta     /j. polski/

s. mgr  Sokołowska Teresa  /religia/

mgr     Stach Katarzyna     /j. angielski/

mgr     Stanisz Małgorzata /świetlica/

mgr     Stryczek Bożena     /biologia/

mgr      Stryczek Alina        /j. angielski/

mgr      Tabor Justyna /klasy 0/

mgr     Trynka Agnieszka     /świetlica, przyroda/

mgr     Twaróg Barbara     /świetlica/

mgr     Twaróg Łukasz     /plastyka, technika, zaj. komputerowe/

mgr     Wąs Zofia     /matematyka/

mgr     Wąsowicz Jolanta     /pedagog/

mgr     Węglowska-Golonka Joanna     /j. polski/

mgr     Wiśniowska Barbara     /biblioteka/

mgr     Włodarczyk Krystyna   /nauczanie indywidualne/

mgr     Włodarczyk Jacek     /wychowanie fizyczne/

mgr     Wójcik Katarzyna /j. angielski/

mgr     Wójtowicz Wiesław     /wychowanie fizyczne/

mgr     Zaczyńska-Motyka Katarzyna     /j. angielski/

mgr     Zoń Bożena     /nauczanie zintegrowane/